Porowska Elżbieta -  dyrektor

Bogut Małgorzata – wicedyrektor, klub 4-5 latka

Sadowska-Barankiewicz Danuta - wicedyrektor, pracownia multimedialna

 

Arczewska Karolina - musical

Borżdyński Arkadiusz – taniec hip hop

Brzezińska Patrycja - teatr dziecięcy i młodzieżowy

Cecot Sebastian - akrobatyka

Duchowska Wioleta - rytmika, zajęcia umuzykalniające

Furmanek Katarzyna - judo

Giętkowska-Liguz Alicja - zajęcia wokalne, chór

Gizak Przemysław - taniec jazzowy

Gliniecki Bogdan – żeglarstwo

Głogowska-Gieszcz Iwona – plastyka dziecięca, pracownia dekoracji, pracownia eko-sztuki

Golicki Adam - instrumenty perkusyjne

Gołuńska Jolanta – żeglarstwo
Grzęda Marcin – ceramika

Kędzioł Katarzyna - pracownia edukacji muzycznej

Klonecka Beata – żeglarstwo

Kmiecik-Nejman Kamila – dziecięce i młodzieżowe zespoły wokalne

Kornacka Aleksandra – teatr dziecięcy i młodzieżowy

Kornacka Iwona - plastyka, witraż, rękodzieło

Krakowiak Małgorzata - malarstwo i rysunek

Krakus Wojciech - grafika i animacja komputerowa, pracownia multimedialna

Lange Maciej – zespoły rockowe

Leśko Mikołajczyk Monika – teatr tańca

Łukowski Stanisław – karate dla dzieci i młodzieży

Michałowski Zbigniew – fotografia

Milczarek Tomasz –  żeglarstwo

Mokrzycki Rafał - robotyka

Pawłowska Mariapracownia komunikacji społecznej

Polkowska - Ugwu Barbara – teatr palstyczny

Pomykała Marcin – gitara klasyczna, gitara elektryczna

Przytulski Radosław – judo dla dzieci i młodzieży

Radecka-Rusek Renata – Klub 3-4 latka, rytmika, zajęcia umuzykalniające dla dzieci

Robak Paweł – gitara klasyczna,

Rosiński Adam – nauka gry na keyboardzie

Rutkowska Anna – plastyka dziecięca

Ryczko Tomisław – teatr młodzieżowy, pracownia prezentacji scenicznych

Rypel Grażyna - plastyka dla dzieci i młodzieży, techniki różne

Rzedzicki Witold - ceramika

Sobolewska Ewa – pracownia multimedialna

Strożek Małgorzata – plastyka dziecięca i młodzieżowa

Szarek Joanna – język angielski dla dzieci i młodzieży

Szczygłowski Stefan - pracownia kreacji literackich i bloga

Szymonowicz Sabina - malarstwo i rysunek

Terech Wojciech - robotyka

Tomczyk Tamara – podstawy tańca, taniec współczesny i estradowy, taniec klasyczny, taniec z przyborem

Turski Zbigniew – nauka gry na keyboardzie, żeglarstwo

Warżawa Magdalena - flety, zespoły muzyki dawnej

Witek Sławomir - pracownia filmowa

Wojtowicz Paulina - małe musicale

Żukowska Marta – dancehall, taniec współczesny