Żeglarstwo

Grupa początkująca:
- nauka bezpiecznego zachowania się na wodzie,
- oswojenie się z wodą,
- poznanie podstawowych węzłów żeglarskich,
- nauka trzymania kursu,
- nauka otaklowania jachtu,
- samodzielne pływanie na Optymistach,
- modelarstwo i prace szkutnicze,
- podstawowe nazewnictwo budowy jachtu i pojęć żeglarskich.

Grupa średniozaawansowana:
- nauka bezpiecznego zachowania się na wodzie,
- poznanie węzłów i splotów żeglarskich,
- nauka wiosłowania na łodzi wiosłowej,
- nauka obsługi silnika,
- samodzielne pływanie na Optymistach,
- samodzielne pływanie na jednomasztowym jachcie typu slup np. Nefrycie. 

Grupa zaawansowana:
- nauka bezpiecznego zachowania się na wodzie,
- zaawansowana obsługa łodzi wiosłowej,
- zaawansowana obsługa silnika – manewrowanie na silniku,
- nauka pływania regatowego na Optymistach,
- prace bosmańskie i szkutnicze,
- podstawy ratownictwa morskiego,
- realizacja programu egzaminacyjnego na patent żeglarza jachtowego.

grupa 1 poniedziałek    15.00 - 16.35
grupa 2 sobota 10.40 - 12.15
grupa 3 wtorek 14.10 - 15.45
grupa 4 środa 15.50 - 17.25

grupa 5

poniedziałek
sobota

16.40 - 17.25
12.20 - 13.55

grupa 6

poniedziałek
sobota

17.30 - 18.15
  9.00 - 10.35

grupa 7

czwartek

15.00 - 16.35
grupa 8    czwartek 16.40 - 18.15


Zajęcia prowadzi Jolanta Gołuńska

 

grupa 1   
  
poniedziałek   
sobota

15.00 - 16.35
10.40 - 11.25

grupa 2 poniedziałek 16.40 - 18.15
grupa 3 wtorek 14.10 - 15.45
grupa 4 środa 15.50 - 17.25
grupa 5

czwartek

15.00 - 16.35

grupa 6

czwartek
sobota

16.40 - 17.25
  9.00 - 10.35

grupa 7 czwartek
sobota
17.30 - 18.15
12.20 - 13.55


Zajęcia prowadzi Bogdan Gliniecki

 

grupa początkująca    piątek    15.50 - 18.15
grupa średniozaawansowana   
 
wtorek
  
15.50 - 18.15

grupa zaawansowana wtorek 
piątek
18.20 - 19.05
18.20 - 19.55


Zajęcia prowadzi Beata Klonecka

 

grupa 1    poniedziałek    15.50 - 17.25
grupa 2 poniedziałek 17.30 - 19.05
grupa 3 środa 15.50 - 18.15
grupa 4 czwartek 15.50 - 17.25


Zajęcia prowadzi Tomasz Milczarek 


piątek   15.50 - 18.15


Zajęcia prowadzi Zbigniew Turski