Sukcesy

          Dnia 25 listopada 2017 roku odbyło się podsumowanie XXIII Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „Moje miasto oczami wyobraźni” w Młodzieżowym Domu Kultury w Lidzbarku Warmińskim.

Z wielka radością pragniemy zawiadomić że zespół wokalny KONTRAPUNKT z pracowni wokalnej p. Kamili Kmiecik-Nejman zajął III miejsce w kat. zespoły wokalne na II Ogólnopolskim Festiwalu Piosenki Niezłomnej i Niepodległej w Krakowie, który odbył się w dniach 10-12 listopada 2017. Zespołowi i p. Kamili serdecznie gratulujemy! Dziękujemy również p. Iwonie, która jako Rodzic wspierała swoją obecnością i pomocą p. Kamilę podczas wyjazdu do Krakowa.

Czytaj więcej...

Uczestnicy zajęć Teatru Plastycznego prowadzonego przez Barbarę Polkowską-Ugwu - Bolesław Jacaszek, Aniela Jacaszek, Anna Sołowiej i Viktoria Sołowiej - zdobyli dypomy w 20 Concurso de Dibujo Infantil 2016 "Este es mi Mexico" poświęconym muzyce i tradycjom meksykańskim. Konkurs organizował Instituto de los Mexicanos en el Extesior.

20 maja podopieczni Radosława Przytulskeigo wzięli udział w ostatnich zaplanowanych zawodach judo w tym semestrze. Turniej odbywał się w Gdyni a organizatorem była Akademia Judo Dragon. 

Nasi uczestnicy zdobyli 4 medale:

Iga Ellert - 3 miejsce

Maciek Idzikowski - 1 miejsce

Robak Andrzej - 1 miejsce

Robak Mikołaj - 2 miejsce​​​​

Czytaj więcej...

Uczestnicy naszej placówki wzięli udział w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Natura bezcennym darem” zorganizownym przez Główną Bibliotekę Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie. Uczestniczka pracowni wychowania przez sztukę Lena Piotrowska zdobyła II nagrodę w kategorii wiekowej klas IV-VI. Wręczenie nagród odbyło się 25 maja na Rynku Głównym Naukowego Miasteczka w ramach XVII Festiwalu Kultury i Sztuki w Krakowie.

Czytaj więcej...

W dniu 13 maja 2017 r. podopieczni Radosław Przytulskiego z pracowni judo udali się na turniej do niedalekiego Elbląga. Zawodnicy zaprezentowali się z dobrej strony i osiągnęli następujące rezultaty:

Kostka Otylia - Złoty medal

Wąs Pola - Złoty Medal

Kostka Franciszek - Złoty medal

Robak Andrzej - srebrny medal

13.05.2017 r. Zawody Taneczne w stylach hip hop i dancehall „Bee Cool and Dance”, które odbyły się w Gdańsku były super doświadczeniem dla małych hip hopowców z pracowni tańca hip hop w Pałacu Młodzieży. Dzieci dały z siebie wszystko i zdobyliśmy:
I miejsce - Numa Crew w kat. hip hop formacje 7-9 lat
wyróżnienie – Mirage w kat. hip hop formacje 7-9 lat

Czytaj więcej...

Maura Natkańska zdobyła wyróżnienie w V Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Magiczny Sopot. Sopot pod żaglami” a praca Oli Łukaszewskiej zakwalifikowała się do wystawy pokonkursowej.
Uroczysty wernisaż połączony z rozdaniem nagród odbył się 15 maja w Młodzieżowym Domu Kultury w Sopocie. 

Gratulujemy!