Sukcesy

Sukcesy uczestniczek pracowni wychowania przez sztukę

Dnia 21 września 2018 roku odbyło się podsumowanie XIV Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego "Architektura mojego regionu – Andriolli tu był, tak tworzył, inspirował..." w Powiatowym Młodzieżowym Domu Kultury w Otwocku. Laureatkami konkursu zostały: Magdalena Świąder – I miejsce w kategorii wiekowej 15-16 lat i Zuzanna Mazurowska – wyróżnienie w tej samej kategorii oraz Julia Magrean - II miejsce w kategorii wiekowej 17-19 lat.

Z radością informujemy o kolejnych sukcesach naszych młodych wokalistów z pracowni p. Kamili Kmiecik-Nejman. Zespoły wokalne KADENCJA i AKOLADA uczestniczyły w XXIII Ogólnopolskim Festiwalu Piosenki Ekologicznej EKOPIOSENKA w Legnicy.

Dnia 13 kwietnia 2018 roku w historycznej Sali BHP Stoczni Gdańskiej odbyło się wręczenie nagród zwycięzcom konkursu plastycznego zorganizowanego przez Poseł do Parlamentu Europejskiego Annę Fotygę.

Kolejne sukcesy Pracowni Wychowania przez Sztukę.

Kolejny sukces uczestników Pracowni Wychowania przez Sztukę!

          Dnia 25 listopada 2017 roku odbyło się podsumowanie XXIII Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „Moje miasto oczami wyobraźni” w Młodzieżowym Domu Kultury w Lidzbarku Warmińskim.